wolne lokale

powrót

Wynajem lokal handlowo-usługowy Stare Miasto ul. Kowalska 5

Przeznaczenie: Gastronomia, handel, usługi
Powierzchnia: 133.00
Cena: 4788.00zł/netto / 36.00zł/m2

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo- usługowego mieszczącego się w ścisłym centrum Lublina przy ul. Kowalskiej 5.
 
Do Państwa dyspozycji posiadamy lokal o łącznej powierzchni 133 m mieszczący się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem od ulicy.
Lokal jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności usługowej dla wymagających klientów.
 
Sprzyja temu:
 
· korzystna lokalizacja nieruchomości ( stare miasto, )
·wysoki standard budynku , który podnosi prestiż i ułatwia  codzienne prowadzenie biznesu ( klimatyzacja, hala garażowa, ochrona).
·bardzo dobry dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską
·parking miejski usytułowany wzdłuż nieruchomości
·duży ruch pieszych

Zapraszamy Państwa do  kontaktu

PrzeznaczenieGastronomia, handel, usługi
Typ budynkukamienica
m2133.00
Liczba pomieszczeń5

Urban i Partnerzy

Tam, gdzie spotykają się doświadczenie i elastyczność, sukces firmy jest niemal gwarantowany. Wieloletnia tradycja i rodzinny charakter firmy P.H.U Urban sprawiają, że powstała w 1993 roku firma jest stabilnym partnerem biznesowym oraz inwestycyjnym, który prężnie rozwija się na terenie Lubelszczyzny. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta stanowi zaś gwarancję profesjonalizmu i maksymalizacji Twoich korzyści. Na przestrzeni wielu lat działalności, przedsiębiorczość założycieli PHU URBAN oraz umiejętność poruszania się po dynamicznie zmieniającym się rynku powołały do życia wiele prężnie rozwijających się spółek: W9 Nowoczesna i funkcjonalna inwestycja łączy w sobie wszystko, co najlepsze we współczesnym budownictwie. Powierzchnie biurowe typu open-space dają ogromne możliwości zagospodarowania niemal 5 tys. metrów kwadratowych Parada Galeria handlowa o powierzchni 6 400m2, 70 lokali handlowo-usługowych i biur mieszczących się na 4 piętrach oraz 250 miejsc parkingowych, a to wszystko zaledwie 1km od centrum Lublina. Parada to od 2005 roku jedno z najlepszych miejsc dla rozwoju biznesu i handlu Telkam Idealna lokalizacja oraz nowoczesność budynku stwarzają doskonałe warunki do rozwoju biznesu. Powierzchnie biurowe w podwyższonym standardzie, położone przy jednej z głównych ulic centrum Lublina zajmują aż 12 kondygnacji 3 Studio Kowalska 5 Położona w Starym Mieście zabytkowa kamienica stała się miejscem sprzyjającym rozwojowi biznesu. Lokal biurowy o pow. 155m2 zlokalizowany na parterze stwarza idealne warunki dla świadczenia usług finansowych G5 investment Ponad 5 000m2 powierzchni biurowych to ogromna inwestycja w najprężniej rozwijającej się dewelopersko dzielnicy Lublina – Węglinie Południowym. To prestiżowe miejsce przeznaczone jest dla wymagających klientów, którzy oczekują wysokich zwrotów z inwestycji Wojciechowska 55 Nowy kompleks handlowo-usługowy, charakteryzujący się nowoczesna bryłą i niezwykłą funkcjonalnością, oferuje do dyspozycji ponad 1 300m2 powierzchni sprzyjającej rozwojowi biznesu
więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.