wolne lokale

powrót

Wynajem lokal biurowy Stare Miasto ul. Kowalska 5

Przeznaczenie: biurowy
Powierzchnia: 180
Cena: 6480zł/netto / 36zł/m2

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się w ścisłym centrum Lublina przy ul. Kowalskiej 5.
 
Do Państwa dyspozycji posiadamy lokal o łącznej powierzchni 180 m mieszczący się na drugim ipętrze kamienicy z bezpośrednim wejściem od ulicy.
Lokal jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności biurowej dla wymagających klientów.
 
Sprzyja temu:
 
· korzystna lokalizacja nieruchomości ( stare miasto, )
·wysoki standard budynku , który podnosi prestiż i ułatwia  codzienne prowadzenie biznesu ( winda, klimatyzacja, hala garażowa, ochrona).
·bardzo dobry dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską
·parking miejski usytułowany wzdłuż nieruchomości
·duży ruch pieszych

Zapraszamy Państwa do  kontaktu

Przeznaczeniebiurowy
Typ budynkukamienica
m2180
Powierzchnia biurowa w m2180
Liczba pomieszczeń9

Urban i Partnerzy

Tam, gdzie spotykają się doświadczenie i elastyczność, sukces firmy jest niemal gwarantowany. Wieloletnia tradycja i rodzinny charakter firmy P.H.U Urban sprawiają, że powstała w 1993 roku firma jest stabilnym partnerem biznesowym oraz inwestycyjnym, który prężnie rozwija się na terenie Lubelszczyzny. Nowoczesne podejście do potrzeb klienta stanowi zaś gwarancję profesjonalizmu i maksymalizacji Twoich korzyści. Na przestrzeni wielu lat działalności, przedsiębiorczość założycieli PHU URBAN oraz umiejętność poruszania się po dynamicznie zmieniającym się rynku powołały do życia wiele prężnie rozwijających się spółek: W9 Nowoczesna i funkcjonalna inwestycja łączy w sobie wszystko, co najlepsze we współczesnym budownictwie. Powierzchnie biurowe typu open-space dają ogromne możliwości zagospodarowania niemal 5 tys. metrów kwadratowych Parada Galeria handlowa o powierzchni 6 400m2, 70 lokali handlowo-usługowych i biur mieszczących się na 4 piętrach oraz 250 miejsc parkingowych, a to wszystko zaledwie 1km od centrum Lublina. Parada to od 2005 roku jedno z najlepszych miejsc dla rozwoju biznesu i handlu Telkam Idealna lokalizacja oraz nowoczesność budynku stwarzają doskonałe warunki do rozwoju biznesu. Powierzchnie biurowe w podwyższonym standardzie, położone przy jednej z głównych ulic centrum Lublina zajmują aż 12 kondygnacji 3 Studio Kowalska 5 Położona w Starym Mieście zabytkowa kamienica stała się miejscem sprzyjającym rozwojowi biznesu. Lokal biurowy o pow. 155m2 zlokalizowany na parterze stwarza idealne warunki dla świadczenia usług finansowych G5 investment Ponad 5 000m2 powierzchni biurowych to ogromna inwestycja w najprężniej rozwijającej się dewelopersko dzielnicy Lublina – Węglinie Południowym. To prestiżowe miejsce przeznaczone jest dla wymagających klientów, którzy oczekują wysokich zwrotów z inwestycji Wojciechowska 55 Nowy kompleks handlowo-usługowy, charakteryzujący się nowoczesna bryłą i niezwykłą funkcjonalnością, oferuje do dyspozycji ponad 1 300m2 powierzchni sprzyjającej rozwojowi biznesu
więcej

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.